بهترین قفل ضد سرقت منزل

<p>قفل ضد سرقت از جمله یراق آلات کاربردی است که با نصب آن بر روی درب ورودی ساختمان می توانید امنیت منزل خود را افزایش دهید. این محصولات دارای مدل های مختلفی می باشند.</p>

لاک هوم
لاک هوم

قفل ها نقش حیاتی در ایجاد امنیت برای ما ایجاد می کنند. هر چقدر برای خرید قفل درب بیشتر هزینه کنید امنیت ساختمان شما و در نتیجه آرامشتان افزایش پیدا می کند. یکی از جدیدترین و امن ترین مدل های قفل که در این سال ها سهم بزرگی از فروش بازار را به خود اختصاص داده است، قفل ضد سرقت می باشد. قفل ضد سرقت به صورت مرسوم بر روی درب های ورودی ساختمان نصب می شود. زبانه های این قفل ها از جنس فولاد بوده و در نتیجه به راحتی شسکته و یا کنده نمی شود.

مزایای نصب قفل ضد سرقت

باید بدانید تفاوت اصلی قفل ضد سرقت با دیگر مدل های قفل درب در تعدا زبانه های و جنس زبانه های این قفل ها می باشد. با چرخاندن کلید زبانه های قفل ضد سرقت از چندین جهت وارد چهارچوب درب شده و این امر موجب می شود باز نمودن بدون کلید بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن شود. در قفل های ضد سرقت از سیلندر ضد سرقت نیز استفاده شده است. تمام قسسمت های تشکیل شوند این قفل ها از بهترین متریال ها ساخته شده. این قفل ها معمولا بر روی درب های چوبی و درب ورودی ساختمان نصب می شوند. قفل درب ضد سرقت موجب افزایش امنیت درب ها شده و این درب ها را به محکم ترین حفاظ امنیتی در برابر سارقین تبدیل نموده است. اگر به دنبال خرید محکم ترین قفل ضد سرقت هستید در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین و امن ترین مدل قفل درب ضد سرقت

انواع قفل ضد سرقت

اگر بخواهیم شما را با یک دسته بندی کلی از انواع قفل ضد سرقت آشنا سازیم می توان به این موارد اشاره نمود: 

  • قفل درب ضد سرقت گاوصندوقی
  • قفل درب ضد سرقت هوکی شکل
  • قفل ضد سرقت آژیردار 
  • قفل مونو بلاک
  • قفل مولتی پوینت
  • قفل دیجیتال

هر یک از این قفل ها دارای ساختار متفاوتی هستند اما آنچا در بین تمام آن ها مشترک است، امنیتی است که برای شما فراهم می آورند. قبل از خرید این قفل ها باید از کارایی هر یک و نوع نیاز خود آگاه شوید.

امن ترین قفل ضد سرقت کدام است؟

اگر بخواهیم مزایا و معایب این قفل ها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین و امن ترین قفل ضد سرقت را به شما معرفی کنیم باید از قفل هوشمند و دیجیتال یاد کنیم. این قفل ها در مقابل ضربه، شوک الکترونیکی و به طور کلی سرقت بسیار امن هستند. در ادامه شما را به صورت مختصر با این قفل ها آشنا خواهیم ساخت.

قفل دیجیتال و هوشمند 

قفل دیجیتال که به عنوان قفل الکترونیکی نیز شناخته می شود یکی از جدیدترین محصولات در زمینه قفل ضد سرقت است. در واقع می توان از قفل دیجیتال به عنوان بهترین و امن ترین مدل قفل ضد سرقت یاد کرد. این قفل ها شما را از حمل کلید مکانیکی بی نیاز نموده و با استفاده از روش هایی مانند اثر انگشت، رمز، کارت و تشخیص چهره قادر به بازگشایی درب خواهید بود. مدل های مختلف قفل دیجیتال قادر به اتصال به تلفن همراه بوده و در نتیجه شما می توانید از راه دور تردد ها به داخل ساختمانتان را مدیریت نمایید. این قفل ها لیستی از گزارشات رفت و آمد روزانه را در اختیار شما قرار میدهند. 

برای افزایش امنیت در این قفل های ضد سرقت مدرن سیستم های مانند رمز عبور فیک، سیستم ضد شوک و اعلان حریق و سرقت تعبیه شده است. با هر گونه خرابکاری و تلاش برای باز نمودن غیر مجاز درب هشداری برای صاحبخانه ارسال می شود. قفل های دیجیتال بر حسب نوع روش دسترسی دارای مدل های مختلفی می باشند:

  1. قفل اثر انگشتی
  2. قفل رمزی
  3. قفل کارتی
  4. تشخیص چهره 

در برخی از مدل های قفل ضد سرقت دیجیتال امکان ترکیب این روش های دسترسی وجود دارد. ما به شما توصیه می کنیم از انواع قفل دیجیتال به عنوان بهترین قفل ضد سرقت برای ساختمان خود استفاده نمایید. این قفل ها علاوه بر درب ورودی قابل نصب بر روی انواع درب چوبی داخلی نیز می باشند.

در مورد قفل آژیر دار درب ضد سرقت هم بخوانید.

امن ترین قفل ضد سرقت درب

قفل درب اثر انگشتی

قفل درب اثر انگشتی از محبوب ترین مدل های قفل ضد سرقت دیجیتال می باشد. این مدل از قفل ها به راحتی و در سریع ترین زمان درب را باز نموده و با توجه به سنسورهای قوی و حساسی که بر روی آن ها نصب است امکان خطا در آن ها وجود ندارد. قفل اثر انگشتی را می توانید بر روی درب ورودی ساختمان، درب ضد سرقت و درب اتاقی نصب نمایید. از مطرح ترین و امن ترین مدل قفل اثر انگشتی می توان به قفل سامسونگ مدل SHP-DP920 اشاره نمود.

قفل سامسونگ مدل SHP-DP920

دسترسی به قفل سامسونگ مدل SHP-DP920 ضدسرقت توسط رمز، کارت و اثر انگشت می باشد و همچنین امکان اتصال به خانه هوشمند در آن فراهم شده است. این مدل از قفل سامسونگ دارای دستگیره PULL و PUSH و ورودی امنیتی دوبل اثر انگشت و رمز می باشد.

قفل دیجیتال سامسونگ مدل SHP-DP920

قفل ضد سرقت کارتی

از دیگر مدل های امن قفل ضد سرقت می توان به قفل درب کارتی اشاره نمود. این قفل ها که با عنوان قفل هتلی نیز شناخته می شوند از قدیمی ترین مدل های قفل ضد سرقت هوشمند به شمار می روند که هنوز هم بسیار محبوب می باشند. قفل کارتی همان گونه که از نامش مشخص است با استفاده از کارت و یا مچ بند قابل دسترسی می باشد. از مطرح ترین مدل قفل کارتی می توان به قفل سامسونگ مدل SHS-2920 اشاره نمود.

قفل سامسونگ مدل SHS-2920

در طراحی قفل سامسونگ مدل SHS-2920 از دستگیره استفاده نشده است و روش دسترسی به این قفل از طریق رمز و کارت می باشد. این قفل مجهز به نمایشگر ضد خش است. منبع تغذیه آن باتری قلمی است و استانداردهای معتبر جهانی (KS&KPS) در تولید آن رعایت شده است.

https://yaraghhome.ir/product/3/%D9%82%D9%81%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-shs-2920

مطالب مرتبط:

بهترین برند قفل دیجیتال

 

تماس بگیرید